HAKKIMIZDA

Yetenek, deneyim ve teknolojinin birleşiminden doğan güce inanıyoruz. Yazmaya başladığımızdan bu yana geçen zaman içerisinde teknolojinin yeniliklerinden ve modern iş dünyasının gerekliliklerinden aldığımız dersle ilerliyoruz.

Hakkımızda

Yeni Nesil Yazılım Teknolojileri olarak;

1999 Yılında bilişim sektöründe temellerini attığımız ve 2014 yılından bu yana Yeni Nesil Yazılım Teknolojileri unvanıyla geçmişten gelen tecrübemize değerler kattığımız ve bu gün de çoğaltarak ilerlemeye devam ettiğimiz bir ekibiz.

Sunduğumuz hizmetlerde ve ürettiğimiz yazılımlarda, rakiplerinizden daima bir adım önde olmanızı sağlayan bakış açıları ile çalışıyoruz.

Alanında profesyonel takım arkadaşlarımızla, isteklerinize en uygun çözümleri sunmak için gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Uygulanabilir, yenilikçi ve efektif çözümler geliştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin sektörel ihtiyaçlarından doğan gerekliliklerini en iyi şekilde anlayarak onlara efektif ve yenilikçi çözümler sunmak. Etik değerlerin ve sosyal sorumluluğumuzun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir, karlılık ve verimlilikle yazılımlar üreten, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

  • Teknoloji, yetenek ve deneyimin birleşiminden doğan güçle çalışmak.

  • Daima gelişerek ve geliştirerek ilerlemek.

  • Her zaman yenilikçi yazılımlar üretmek.

  • Teknolojik gelişmelere en hızlı şekilde uyum sağlamak.

Değerlerimiz

Yeni Nesil Yazılım Teknolojileri olarak müşterilerimizden takım arkadaşlarımıza kadar, iş ilişkisi içerisinde olduğumuz her bir şirket veya kişiye karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veriyoruz. Üretken ve gelişime açık takım arkadaşlarımızla, teknolojik gelişimin de önemli bir parçası olan eğitim faaliyetlerini maksimum düzeyde önemsediğimiz için bireysel gelişimi sürekli yükseltecek bir çabayla hareket ediyoruz.

Java Based
jBoss
Maven
Oracle
PrimeFaces Framework
Postgre SQL
Redhat CodeReady Studio IDE
Microsoft SQL Server